Nabízím několik formátů prezentace alkoholu. Samozřejmě je možná i individuální domluva. Na výběr je široké portfolio lahví včetně raritních.

Klasická degustace

Umím pro vás zařídit rumovou nebo ginovou degustaci. Celá akce může být jak pro jednoho (Narozeninový dárek třeba), tak pro více osob. Degustace umím udělat jak u vás ve firmě, tak i soukromě.

Místo vlastně nerozhoduje. Lahve na degustaci vybereme spolu.

Putovní degustace

Chcete originální dárek, nebo rozlučku se svobodou? Udělejte putovní degustaci. Po městě ve kterém se degustace bude konat uděláme procházku a na každé zastávce ochutnáte jeden vzorek. Tato akce je vhodná k narozeninám, kdy na každé zastávce čeká někdo z party a postupně se tak skupina rozroste o všechny. Degustace pak většinou končí v nějakém místním podniku. Lahve na degustaci vyberu po konzultaci s vámi. aby obdarovaná osoba měla maximální zážitek.

Alko catering

Máte svatbu, oslavu, nebo jen chcete udělat párty pro kamarády, nebo veřejnost? Umím i alko catering. Vybereme lahve a ty pak naleju vaším hostům, popřípadě doplním i nějakým dobrým doutníkem. Tento formát je ideální na svatbu do gentleman klubu. Ale samozřejmě i dámám chutná rum.